CO ROBIMY?

Robimy papeterię od serca!

Hercklekoty to śląskie słowo, oznaczające kołatanie lub szybsze bicie serca. Pochodzi ze złączenia dwóch słów „herc” (serce) i „klekot” (bicie, uderzenie), a „jak wtoś sie w kimś zakochoł i potym mu serce barzij biło, to sie tak godało, że mo hercklekoty!” Hercklamoty to luźna wariacja na temat słowa, ktorą można rozumieć jako rzeczy, które wprawiają serce w ruch lub po prostu rzeczy prosto z serca – jak nasze karteluszki!

Przygotujemy dla Was całą oprawę papierową uroczystości: zaproszenia, powiadomienia, plan dnia, rozkład stolików, menu, winietki, etykietki – wszystko, czego potrzebujecie! Możecie wybrać swoją papeterię spośród gotowych wzorów – taki zestaw spersonalizujemy dla Was lub wyślemy do samodzielnego wypełnienia. Na bazie gotowego wzoru stworzymy optymalny zestaw, który przed wysyłką otrzymacie drogą elektroniczną do zatwierdzenia. Macie własny pomysł? Skontaktujcie się z nami! Razem zaprojektujemy motyw graficzny, który idealnie odda charakter Waszego ślubu i Waszą osobowość.

Co nas wyróżnia? Wkładamy serce w projekty. Tworzymy taką papeterię, na jaką sami byśmy się zdecydowali. Choć staramy się, aby projekty były różnorodne, podejmujemy tylko takie zlecenia, które czujemy na sto procent. Wszystkie ilustracje wykonujemy sami. naszą inspiracją są kwiaty, rośliny i szeroko pojęta botanika. Jesteśmy mini manufakturą – zajmujemy się papeterią od pierwszej kreski aż po pakowanie i wysyłanie Waszych kartek w świat, a naszą pracownią jest nasz dom.

Nazywamy się Kasia i Oliwer – razem psocimy w Hercklamotach! Pochodzimy ze Śląska, a mieszkamy we Wrocławiu. Kasia, miłośniczka pięknych rzeczy z papieru, pomysłodawca przedsięwzięcia, a na co dzień studentka w zupełnie innej branży, zajmuje się organizacją, zdjęciami i stroną internetową, choć czasem jak dorwie rysik to kwiatom nie ma końca. Oliwer, architekt, a po godzinach grafik, artysta i nieoficjalny mistrz Dj Hero, tworzy dla Was rysunki i wzory oraz pilnuje technicznych spraw związanych z naszą mini produkcją papeterii.

Tworzenie papeterii daje nam sporo frajdy, a wszystko zaczęło się niewinnie od projektu zaproszeń na nasz własny ślub. Wiemy, jak ważne są detale na najwyższym poziome, dlatego jeśli szukacie stylowej papeterii – dobrze trafiliście! 

Zajrzyjcie także na naszą stronę na Facebooku:

…oraz profil na Instagramie!